O nás

Historie firmy sahá do roku 1993, kdy firma začala vyvíjet svoji činnost.

Zpočátku byli našimi zákazníky domácí uživatelé a menší firmy. Postupně se staly našimi zákazníky i větší firmy s velkým počtem osobních počítačů nejen z regionu, ale z celé republiky. Hlavní náplní je správa počítačových sítí, serverů, maloobchodní prodej výpočetní techniky mnoha značek a poskytování odborných služeb v této oblasti.

Našim krédem je: „Vše pro maximální spokojenost zákazníka“.

Tomu se snažíme dostát především individuálním přístupem k zákazníkovi. Jsme nakloněni řešením i nestandardním požadavkům zákazníka, zaručujeme krátké lhůty při vyřizování reklamací, což nám umožňují dodávky techniky vybraných značek.

Naši specialisté jsou schopni vyhovět jak požadavkům jednotlivých uživatelů, tak i větších firem. Zajistíme projekt, realizaci, konfiguraci a následnou správu síťových systémů pracujících na různých operačních systémech.

Nabízíme výhodná, vysoce účinná a cenově zajímavá řešení souborových, poštovních a databázových serverů. Správu provádíme v místě nebo pomocí vzdáleného zabezpečeného přístupu. Dále nabízíme zabezpečení počítačových sítí, antivirovou a antispamovou ochranu na nejvyšší úrovni. Spolupracujeme s firmami po celém území České republiky. Prostřednictvím servisní smlouvy tak garantujeme firmám nepřetržitý dohled, průběžnou diagnostiku, rychlost zásahové doby v případě problému a jejich velmi rychlé vyřešení. Za tímto účelem nasazujeme nástroje, které zajišťují preventivní ochranu systémů, takže dokážeme často problém zachytit a vyřešit dříve, než dojde ke kolapsu a odstávkám. Správa systémů touto formou přináší dále firmám jak úsporu v podobě ušetřených nákladů spojených se znovuobnovením systému, tak přímo finanční úsporu mzdových a osobních nákladů na vlastního IT specialistu.

Provozujeme elektronický obchod s více než 30 000 položkami zboží.

Pravidelně připravujeme speciální nabídku zboží za velice zajímavé   „trhákové“ ceny.

Třicetiletá existence firmy a našeho kamenného obchodu je zárukou, že u nás vždy najdete zkušené odborníky, kteří Vás obslouží,  zodpoví Vaše dotazy, či rychle vyřídí záruční či pozáruční servis. Velké množství nejprodávanějších položek najdete u nás na prodejně skladem,  takže  si pohodlně vyberete a  vše obratem odnesete domů či do firmy.